Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női nőgyógyászt keresek...

Női nőgyógyászt keresek (magán), az alábbi orvosokról van valakinek tapasztalata? Továbbiak lent

Figyelt kérdés

Dr. Antritter Zsófia

Dr. Supák Dorina

Dr. Lajtai Krisztina


Köszönöm, ha valaki tud segíteni, es pont van valamelyikükkel tapasztalata és leírja nekem.

Direkt csak nőt keresek, és lehetőleg nem is a legidősebb korosztályból, ezért tűnnek ők ,,esélyesek'


2019. szept. 28. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Jav: esélyesnek
2019. szept. 28. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:

Antritter Zsófia egy tünemény. Segítőkész, mindent elmond. Én csak bizonyos meddőségi ok miazt jártam hozzá, nem ő az orvosom, de nagyon jó tapasztalatom volt vele.


Supák Dorinával csak ügyeletben találkoztam, de nekem szimpatikus volt.


Ők ugye mind SOTE II-es orvosok. Van egx fb csoport: [link]

Lépj be és ott nagyon sok tapasztalatot találhatsz velük kapcsolatban. De most rákerestem és mindhármukat dicsérik, akik náluk voltak.

2019. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon sokat segítettél! :)
2019. szept. 29. 11:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül Dr.Supák Dorinát választottam,még nem voltam nála, majd jövő hónapban, de szimpstikusnak tűnik, nagyon nekem is. :)
2019. okt. 4. 18:33
 5/6 A kérdező kommentje:
*szimpatikusnak
2019. okt. 4. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Dr. Supák Dorinára esett a választásom, szintén egy tünemény, nem csak annak tűnt. Ajanlani tudom bárkinek, aki női nődokit keres!
2020. júl. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!