Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyre több napig tartó barnázá...

Egyre több napig tartó barnázás mensi előtt. Változókor előjele, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

Régebben is barnázással kezdődött és ugy is fejeződött be, de csak kb 2 nap volt ilyen. Most ott tartok, hogy 5-6 nap barna, utána jön meg rendesen. Tart 3-4 napig normálisan, aztán lassan, barnázással elmulik.

Ja és amúgy rendesen 28.napon jön meg igazibol, de mivel pár nap barnázás előzi meg, emiatt rövidebbnek tűnnek a ciklusaim, tehát 23-26 naponta van kb.

Emiatt most megint lemaradtam nődokirol, mert múlt hónapban normálisan jött meg, rendes idöben és reméltem, visszaáll, dehát nem. Igy meg csak nem mehetek nődokihoz, nem?

Ez lehet a változókor közeledtét jelenti? Vagy miómától lehet? Az is van, de csak egy pici.


2019. szept. 30. 09:57
 1/2 A kérdező kommentje:
44 éves vagyok.
2019. szept. 30. 09:58
 2/2 anonim ***** válasza:
A menstruáció előtti barnázás progeszteronhiányt jelez. Lehet a változókorral járó hormoningadozások miatt, de bárkinél elfőfordul. Létezik rá krém és gyógyszer is.
2019. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!