Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több hete tartó barnázás,...

Több hete tartó barnázás, vérzés! Voltam orvosnál! Valakinél volt hasonló?

Figyelt kérdés
Első alkalommal gyulladást àllapìtott meg,ìrt antibiotikumot. Egy hèt utàn visszamentem,a gyulladàs elmúlt,a barnàzà,vèrzès nem. Majd ìrt hormont,ami leàllìtja a barnàzàst,màsfèl hèt telt el,de nincs vàltozàs. Valakinek volt ilyen?
2017. aug. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vizsgált meg? UH?

Én petefészekcisztára gyanakszom, ami éppen ürül. Az UH-n nem látta?

2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, mind a kèt alkalommal megvizsgàlt. Hüvelyi uh-t is csinàlt. Nincs se ciszta se mióma. Vèkony a mèhnyàlkahàrtya.
2017. aug. 9. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem folyamatos barnás vérezgetés (és néha ömlő vérzés) mellett brutál vastag nyh volt. vérzéscsillapítót, majd norculutot írt fel, mindkét gyógyszernél a szedése alatt megszűnt a vérzés.. Majd most megyek kontrollra.
2017. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn hétfőn megyek vissza kontrolra, remèlem addigra lesz vàltozàs. Most csak barnàzàs van, de ez vàltozhat. Lassan egy hónapja tart.
2017. aug. 9. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem az első kör 60 napig tartott.
2017. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!