Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta nagyon fáj a hasam...

Tegnap óta nagyon fáj a hasam alja, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem volna a dokimhoz, de nem rendelt.

Az ügyeleten megnéztek és annyit mondtak hogy csak egy szimpla felfázás.....

Milyen házi praktikát tudtok?

De olyan akinek nagyon bevált

Kérlek segítsetek.....


2019. szept. 30. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felfáztam kamilla teába ültem. Nekem ez nagyon bevallt. Sőt dobtam egy pár teafiltert a kádba es jo forró meleg viz. Illetve ezt inni meg minden egyéb folyadék minél több. Emelett tőzegáfonya tea/kapszula, ez azután is jó ha meggyógyultál utana jo meg pár hétig szeded.
2019. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod......

De ha szoptatok? Akkor is ihatok tőzegáfonya teát?

Mert van nekem itthon ilyesmi gyógyteák

2019. szept. 30. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha szoptatsz és felfázásod van én úgy tudom nem adhatsz tejet a gyereknek, feltétlenül keresd fel az orvosod akár annyit kérdezni tőle telefonon hogy mi legyen a tejeddel.
2019. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen így mar komplikált hogy szoptatsz. Így mindenképp kérdezz az orvosnál de mivel teát alapból iszik az ember szoptatás mellett igy gondolom ez nem baj. Ha mas gyógyszert szedsz akkor úgy gondolom abba kell hagyni es ez mintha a lázra is érvényes lenne. Szóval a tea miatt ne aggódj inkabb a laz miatt nem szabadna ha igy van erről kérdezd meg az orvost.
2019. okt. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!