Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Par napja szurkal a hasam...

Par napja szurkal a hasam alja, valoszinu felfaztam. A menzeszemnek meg kellett volna jonnie tegnap vagy ma de semmi. Terhessegtol felek de csak parszor volt hogy a baratom gumi nelkul rakta be es csak kb felpercre. Mitol keshet a menzeszem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a pisi is csíp,felfáztál,ha ez a gond erre tudok gyógyszereket,vagy orvos!
2016. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak 1x-2x csip. De viszont a hasam alja faj neha beleszur de az nagyon rossz
2016. aug. 12. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy két napig nem javul,orvos,addig cickafark teafőzettel ülőfürdő, homeopátia, ha nem zárkózol el tőle:cantaris. Talpmasszázs:vese hólyag zónák masszírozása.
2016. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod
2016. aug. 12. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2016. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé felfázásszerűnek hangzik. De még ha az is, ez nem zárja ki a terhességet. Olyan nincs, hogy "csak párszor" meg "csak fél percre" rakta be, és akkor már meg is akadályoztuk a fogamzást, ha peched van, teherbe eshetsz "csak ennyitől" is.

Tesztelj, mert késhet a felfázástól és attól is, hogy stresszelsz ezek miatt, de a stressz miatt akár még többet is fog késni... nekem egyszer 2 és fél hetet késett, mert ráparáztam, hogy nem-e vagyok terhes mégis, pedig én mindig rendesen védekeztem a párommal, óvszerrel. Miután összeszedtem a bátorságom, és teszteltem - ami negatív lett - másfél napra rá megjött. :D Szóval.. tesztelj.

2016. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy a teszteles lesz a vege. De egyebkent mindig vedekezunk rendesen. Ezz csak 1-2szer volt csak ugy az egesznek az elejen. De akkor megprobalok nem ragorcsolni.
2016. aug. 12. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!