Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok jó magán szülész-nőgy...

Tudnátok jó magán szülész-nőgyógyászt ajánlani Vácon? Lehetőleg férfit.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég költöztünk ki a városból Gödre. Van már egy gyermekünk, de pár éven belül szeretnénk még egyet. Ezért olyan nőgyógyászt keresnék, aki amúgy vállal terhesgondozást, szülést.

Mivel nagyon macera lenne ezért bejárni pestre és egyébként is úgy hallottam, hogy jó a Váci kórház szülészete, ezért tennék eg próbát hátha találok egy szimpatikus orvost.

Ja s mindenképp olyat keresnék aki magánban is rendel!

Köszi a válaszokat!



2019. okt. 1. 10:14
 1/3 anarchy666 ***** válasza:
Dr. Szaniszló Zsolt talán a legnormálisabb Vácon. Neki biztosan van is a környéken magánrendelése.
2019. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ő már nem vállal szülést, mert a családjára szeretne koncentrálni, kicsi gyerekeik vannak és még szeretnének is.

Én Kondér doktornál szültem ő viszont elmegy Kistarcsára, így hiába járnál a váci rendelésre, itt nem tudnál szülni.

Bényiről megoszlanak a vélemények, állítólag jó ő is, a császárt favorizálja és ez nem tetszik mindenkinek.

2019. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebookon váci babás csoportokban szerintem sikeresebb lennél a kérdéseddel, mondjuk a többség úgyis a saját orvosát írja.
2019. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!