Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom ha nekem...

Honnan tudhatom ha nekem hüvelyi fertőzésem van?

Figyelt kérdés

Eleve van folyasom ami normális mint megtudtam. Viszont én annak az állagát nem szoktam nézegetni.

És mostanában viszket néha de régebben is viszkedett én arra gondoltam hogy biztos azért mert bepülledt. Mivel ugye régebben is viszkedett és azóta már voltam vizsgálaton és minden rendben volt. Szóval gondolom azért. De ha esetleg van akkor azt én honnan tudhatom? Egy kicsit paranoiás vagyok ilyen téren. És képes vagyok bekepzelni egyébként dolgokat.


2019. okt. 1. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Viszket, csíp, fáj. Folyamatosan és egyre jobban.

Megváltozhat a folyás mennyisége és állaga is. De ez egyébként is változhat a ciklus alatt, akkor is, ha nincs gond.

2019. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gombás fertőzés viszketéssel, kipirosodással, fehér szemcsés, túró szerű váladékkal jár.

A bakteriális fájdalommal, sárga, szürkés, szagos váladékkal.

Normál esetben a vízszerű, krémes, ragacsos nyúlós állag váltakozik ciklustól függően. A színe áttetsző, fehér, enyhén sárga. Nincs kellemetlen szaga.

2019. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!