Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Eloszor is leszogezem hogy nem megyek orvoshoz inkabb a halal

Egyszer volt ilyen bajom de az 1 het alatt helyre is jott anyukam apolono es o adta a piros ecsetelot az helyre is hozta

Most viszont rengeteget kentem mert mononucleosisom van es a sok antibiotikumtol megint elkezdett viszketni egni stb a huvelyem es korulotte is be is kentem kb 3 napig folyamatosan jobb lett abbahagytam a kenegetest masnapra megint viszketni kezdett de voros is lett korulotte meg a huvelynyilasnal is ego viszketo erzes van

Sebes lett elkezdtem kenni exoderillel egy fokkal jobb lett de ugyan ugy sebes es ego voros

Anya mondta hogy kezdjem el kenni betadinnel elkezdtem masnapra jobb lett de mostmar hamlik is tovabbra is faj voros es viszket ,eg

Az lenne a kerdesem hogy van e olcso termek amit tudnek ra hasznalni hogy helyre jojjon? A sebek kezdenek helyre jonni mert kentem ra egy jo zsiros hamosito kremet

Semmilyen folyasom nincs egyebkent

Kerlek ne bantsatok nagyon idegesit mar

Nem fogok orvoshoz menni inkabb akkor maradjon igy ha mas megoldas nincsen

Kezdjem el megint hasznalni a piros ecsetelot? Csak kevesebb mennyisegben? Mit tegyek?



2019. okt. 1. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es A Betadine nem vényköteles. Lehet bőrgombája is, nem mindenkinek hüvelygombája van. Annak hüvelyi tünetei is vannak.
2019. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Csak ezen a heten 20 ezer forint volt a gyogyszerek meg az orvos

Errol nem anya tehet se senki mas a csaladban

Es tenyleg segitett valamennyit a betadine honnan tudod hogy ugyan az a bajom mint neked? Ennyi erolvel te is orvosnak kepzeled magad

Milyen jogon beszelsz/beszeltek igy az anyamrol? Ismeritek? Segiteni akar annyira amennyire most tud

Koszonom a normalis valaszokat

2019. okt. 1. 19:35
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 11-es, a hüvelykúpja sem vényköteles. Viszont nem írta hogy hüvelykúpot használt volna, ergó csak kivülről kenegeti magát. Még mindig ugyanaz a kérdésem, ha hüvelyi fertőzése van, a kivülről történő kezelés hogy segít rajta? :) És attól mert nem érzi, hogy valami baja lenne odabenn, csak kinn, még nem biztos hogy nem hüvelyi gond. Nekem sincs mindig folyásom fertőzéskor, csak a viszketés és égő érzés.

És nem mondtam hogy ugyanaz a bajom, mint a tied, csak azt, hogy a betadine NEM SEGÍT mindenkinek, mivel ezer egy féle fertőzés van. Rajtad meg főleg mert csak ecsetelsz, azt sem rendszeresen csak 2-3 napig. Mikor a hüvelykúpját 14 napig kell használni. Haha. Anyud meg nem segít rajtad hiába véded, akkor szépen elmenne veled nőgyógyászatra. :) Attól mert egyik orvoshoz elvisz, még nem lesz jó ember automatikusan. Én az utolsó forintomat is a gyerekemre költeném, kölcsön kérnék érte ha gyógyszerre kell.

2019. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Orvos a megoldás mindenképp. Éveken keresztül lehet belőle problémád, ha most nem figyelsz oda.
2019. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mar 2x is kolcson kert az ismerosoktol

Es en megertem anyat amiert nem akar a hugommal folyton az orvosnal meg a korhazban ulni csak amikor muszaj

Egyebkent meg le lehet hulyezni meg minden egyeb de en lennek a legboldogabb ha peldaul olyan kovetkezmenye lenne mint a meddoseg

Koszonom a segitseget

2019. okt. 2. 05:36
 16/19 anonim ***** válasza:
35%
Jobb is lenne kérdező, hidd el. Ha meddő lennél nem tudnál szaporodni, ennyi ésszel mint neked meg nem is kell.
2019. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Biztos ismersz :D de én örülök hogy nem vagyok olyan okos mint te kedves válaszoló :D azert remelem te se fogsz nagyon szaporodni ilyen sok okos ember bőven elég a világra ;)
2019. okt. 4. 06:31
 18/19 anonim ***** válasza:

"de en lennek a legboldogabb ha peldaul olyan kovetkezmenye lenne mint a meddoseg"

Igen, mert egy hozzád hasonló 13 éves tudja is aztán, hogy mi ennek a jelentősége. Ne legyél buta fruska. Talán a jövőbe látsz, hogy 25 évesen mit fogsz gondolni? Kötve hiszem. :)

2019. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Elég messze vagyok a 13 éves kortól már hálistennek de azert majdnem talalt

Es kepzeld ebben biztos nem fog valtozni a velemenyem:) de te ezt is biztosan jobban tudod mint mindig mindent :)

2019. okt. 4. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!