Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekelne hogy ki az aki már...

Érdekelne hogy ki az aki már hosszútávon a fogamzasgatlo injekciot hasznalja? Van e valami baj vele? Vagy esetleg volt e olyan akinek ezután nem lehetett gyereke?

Figyelt kérdés

Nekem már 3x beadták pedig a nogyogyasz nem ertette hogy miert irta fel nekem elsonek is

Elegge stresszelek hogy lehet tole valami bajom

17/L



2019. okt. 4. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom ugyan nincs, de az egyik munkatársam folyamatosan (évek óta) adatja magának 3 havonta. Elmondása szerint kéthetente "menstruál". Pikk-pakk elönti a vér, effektíve felkészülni sem tud rá.

Nekem a nőgyógyászom kimondottan ellenzi, azt mondta, hogy nem csak nekem, hanem egyik páciensének sem javasolja.

2019. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem mindig pecsetelve jott meg volt hogy 3hetig csak pecsetelt verzes volt folyamatban

Nekem mondtak azt is hogy ettol gyerekem se lehet de en nem tudom hogy mi az igazsag..

2019. okt. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!