Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székelés után rendesen megtörl...

Székelés után rendesen megtörlöm (tényleg! ) mégis ha tangabugyi van rajtam, később "koszos" lesz. Mit csináljak? Elég ciki, főleg ha a pasimmal majd olyan helyzetbe kerülök, hogy leveszi rólam.

Figyelt kérdés
Nagyon ápolt vagyok pedig, de ezzel nem tudom mit kezdjek! Ha van rá lehetőségem nedves kendővel is megtörlöm, tehát nem tudom mi lehet a gond!
2008. nov. 16. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
szia.használj tisztaságit,és ha tudod hogy barátoddal leszel,előtte elmész pisilni,és kiveszed.sok szerencsét
2008. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ez természetes emberi dolog.

A "szellentés" is okozhat "koszos" bugyit.

Ha a barátoddal vagy és bugyi levételre kerül a sor akkor vedd le magadról! A barátod észre se fogja venni, hogy nem "tiszta" és olyan helyre tedd/dobd, hogy ne botoljon bele! Nem lesz semmi gond.

2008. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én a nagydolgomat mindig reggelre, és az esti fürdés előttre időzítem, utána viszont mindig megmosom magam. Máshol nem végzem a nagydolgom csak otthon.
2008. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Csak, hogy a nagydolgot nem lehet időzíteni, vagy legalábbis nem túl egészséges....ha reggel nem kell, de napközben rám jön, és pont suliban vagyok, akkor ott ejtem meg!

A nedves törlőkendő jó, én is használom! Igaz nekem van egy kis aranyerem és nálam ez okozza a gondot :S . De hamarosan leszedik, és remélem akkor már nem lesz ez így.

Én mondjuk ha tudom, hogy a pasimmal leszek, akkor mindig lefürdök előtte.

2008. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Probald magad meg jobban megtorolni ,mas logika nincs erre,gondolom nincs aranyered,olyan esetben lehet hogy nem zarodik jol az izom .
2008. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

"Csak, hogy a nagydolgot nem lehet időzíteni, vagy legalábbis nem túl egészséges...."


Már hogyne lehetne! Nincs benne semmi trükk. Rendszeres életmód mellett szépen beáll magától! Reggel felkelsz, megiszol egy pohár rostos italt (narancslé, őszilé, stb...) összekészíted a dolgaidat, lülsz a WC-re, letusolsz, felöltözöl, és mehetsz. Napközben nem kell mindenféle gusztustalan idegen WC felett görnyedni.

Csakhogy este időben kell lefeküdni, és reggel rászánni fél órát.

2008. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Ne hordj tangát, a rendes bugyival ilyen gond nincs!
2008. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Én ha otthon vagyok utána mindig megmosom ott magam szappanos vízzel!
2008. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
általában akinek szörös picit a feneke annak van ilyen problémája. szoval botováld le a fenekedet és kibirod rendesen törölni
2008. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
...Es a borotvalastol lassan egy oserdo fog oda noni.Esetleg gyantazni lehet,de szerintem akinek egy kis aranyere van az jarhat igy vagy ha nem torli meg rendesen(akaratlanul is megtortenhet).
2008. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!