Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy problémám van. Lóg a...

Nagy problémám van. Lóg a cicim és befelé nőtt mellbimbóm van. De így születtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 07:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 85\c a mellméretem.
2010. júl. 16. 07:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit, ilyen vagy és kész. Felnőttkorban lehet plasztikáztatni, de egyébként teljesen működőképes, és még csak nem is vagy egyedül vele.
2010. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már felnőtt vagyok 23 éves,és nagyon szégyenlem magam ha le kell vetkőznöm.De plasztikára nincs pénzem.
2010. júl. 16. 08:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Értelek, és együttérzek veled, de tudjad, hogy nincs miért szégyellned magad. Az egyik ember ilyen,a másik olyan. A szomszéd közértben van egy pénztárosnő, akinek borzasztó csúnya az arcbőre, valami betegség miatt, de mégis mindig vidáman beszélget a vevőkkel és mosolyog. Ő kénytelen volt megtanulni együttélni ezzel. Rajta nemcsak az látja, aki előtt leveszi a melltartóját, hanem mindenki, és esélye sincs eltakarni, és mindenkinek ez az első benyomása róla. Ha neki sikerült, akkor neked is fog, hiszen te sokkal könnyebb helyzetben vagy, mert a mellbimbó formája csak a nudista strandon lehet első benyomás, egyébként már van valamilyen kapcsolatod azzal, aki előtt leveszed. Még akkor is, ha csak egy nővér a a rendelőben. És te nem vagy beteg vagy sérült, te egy egészséges nő vagy, csak ilyen a cicid. Fel a fejjel!
2010. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 16. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A befelé forduló mellbimbóra megoldás lehet a bimbókiemelő. Már csak azért is,hogy később a szoptatásnál ne legyen gond.Azzal hogy lóg,ne törődj!Nekem gyakorlatilag nincs is,mégis elfogadott mindenki,a pasik se fordítottak nekem hátat soha.Ha valaki szeret,annak így vagy jó!
2010. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És hol lehet beszerezni a bimbó kiemelőt??
2010. júl. 16. 14:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja,és kb mennyi idő mire lesz látszata?
2010. júl. 16. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! A bimbókiemelőt gyógyászati segédeszköz boltban,vagy olyan helyen keresd,ahol kismamáknak való eszközöket tartanak. Ennek használatát pont a későbbi szoptatási problémák elkerülésére ajánlják.Esetleg nagyobb gyógyszertárban is megkérdezheted.
2010. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja,és néhány hónap alatt használ. A google-ban keress rá,ott meg tudod nézni,hol lehet beszerezni.
2010. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!