Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy problémám van. Lóg a...

Nagy problémám van. Lóg a cicim és befelé nőtt mellbimbóm van. De így születtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 07:56
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Teljesen megértelek. Ez csak addig lesz probléma, míg meg nem találod azt a férfit, aki igazán szeret, és nem érdekli, hogy hogy áll a cicid. Az én melleim 12 évesen kezdtek nőni, általános iskola végére már jóval nagyobb volt mint a többieknek, és persze, mivel gyorsan nőttek, már akkor lógni kezdtek. A mellbimbóim is befelé növők, de ez egyáltalán nem akadályozott eddig még semmiben. VAn egy 11 hónapos lányom, aki eddig szopizott és az első pillanattól ment neki ,attól, hogy nem volt kinn a mellbimbóm, ügyesen beszívta, és a cicim is tudja a dolgot. Most a második babámat várom és mégjobban lógnak a cicijeim, hiszen nőttek is, de ettől függetlenül boldog vagyok a párommal. (Méretem most 85 D)
2010. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!