Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég sok ideig szedtem kissebb...

Elég sok ideig szedtem kissebb nagyobb megyszakítással Revalid szépségvitamint, mindennap előírt mennyiséget, olykor kevesebbet, többet soha . Valaki tapasztalt még ilyet? (Bővebb lennt)

Figyelt kérdés

Nos, természetesen hatott a kapszula , a hajam az valami csodás a bőröm és a körmöm is nagyon szép lett tőle. De viszont , azt tapasztaltam hogy például a hasamon egy csíkban és a mellbimbóm körül erőssebb színű sötétbarna szőrszálak jelentek meg , amik addig soha de soha nem voltak ott . Nem vagyok túlsúlyos , és hormonális zavarom sem volt soha . Szőrösödésre sem voltam soha hajlamos előtte . Én egy alapos gondolkozás után arra jutottam hogy ez egész biztos hogy a kapszulától lehet !? Valaki valami hasonló tapasztalattal ezzel a tablettával kapcsolatban???

Mellette nem szedtem mást , sem más vitamint sem gyógyszert semmit. Napi 2 db -t szedtem, de volt hogy későn jutott egszembeés csak egyet vettem be az nap . Ha elszedtem egy dobozzal , akkor legaláb fél hónapig /hónapig nem vettem másikat , tartottam szünetet.

Most abszolut de nem szedem már másfél hete . Ha abbahagyom, van esélye arra hogy ezek a pici szőrszálak eltűnjenek x idő után ?



2019. okt. 10. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nos, a hajadat akartad erősíteni.

A hajad szőr.

A vitamin így a szőrt erősíti.


A konklúziót már magad is levontad. :)

Ez teljesen normális.

2019. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm,aki ugyanezt tapasztalta.Meseszép lett a haja bizonyos idő után, de a szőrzete is erősebb,a piheszőrökből nagy szőrök lettel,ami később nem múlt el. Mondjuk őt nem zavarta, valamit valamiért :)
2019. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszaitokat !:) nos szeptember vége fele óta nem szedem ,a hajam amúgy is a fenekem alá ér , és szép életteli mert kezelem máshogyan és felesleges növesztenem még készítményekkel . Kitépkedtem a sötét szőrszálakat amik megjelentek a testemen, és azóta egyetlen egy szál szőr nem nőtt vissza eddig már pedig beleléptünk november hónapba, és sehol egy kellemetlen szál se .olyan a testem mint volt. Nők /Lányok aki teheti folyamodjon más hajnövesztési -ápolási módszerhez. Mert valóban az lehet itt a mumus , hogy ezeket a mellékhatásokat kihagyják a reklámokból.

Mentek a zöldek !!!!

2019. nov. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!