Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud ajánlani Szolnokon...

Valaki tud ajánlani Szolnokon nő nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Dr Gyenes Orsolyához szeretnék menni de kb semmit nem találtam róla a neten 1-2 véleményen kívül. A weboldala sem valami bizalomgerjesztő, az sincs leírva egyáltalán hol rendel. Ha valaki járt már nála, az megtenné, hogy leírná a véleményét róla, milyen árban dolgozik, stb. Vagy esetleg tudnátok-e ajánlani NŐ nőgyógyászt akinek Szolnokon van magánrendelése?

2019. okt. 14. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak jót tudok mondani róla.

Szültem is nála ügyeletben, vizsgálaton is voltam, beavatkozást is csinált már.

Kedves, udvarias, óvatos, emberséges volt. Beavatkozásnál mindenről tájékoztatott, mit csinál épp, mi fog fájni, mikor készüljek rá.

Szülésnél pl. bemutatkozott, hogy ő lesz az orvosom, nem csak úgy nekiállt vizsgálni.

Árakat nem tudok, évekkel ezelőtt voltak már ezek.

2019. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. okt. 16. 00:44
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Én is dr.Gyenes Orsolyához szeretnék menni. Tudja valaki, hogy rendel-e, és hol? Telefonszámot tud adni valaki? Köszönöm szépen!
2020. febr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!