Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremajak irritáció folyás...

Szeméremajak irritáció folyás nélkül, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Irritációt, kicsi viszketést érzek a szeméremajakon, csak az egyik oldalon. Intim mosakodót is cseréltem emiatt, ami kicsit javított a helyzeten, majd úja éreztem. Egy hete nem használok mosakodót, el is múlt, most megint érzem. Semmi folyás csak kicsit ki van pirosodva. Volt valakinek hasonló?

2019. okt. 14. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja esetleg öblítő is, amellyel a fehérneműket mosod, ösztrogénhiány, de akár a borotválkozás is. Nekem is előfordul néha, hogy kiszárad, az Idelynnek van intim kréme, az elég hatásos. Persze ha nem múlik, akkor gomba elleni vagy más fertőtlenítő hatású krémet érdemes használni.
2019. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Borotválkozást egy ideje nem végzem meg az Idelyn mosakodóját használtam, az volt az ami kicsit javított. A krémjét lehet kipróbálom majd. Öblítőkből milyet érdemes használni? A bőröm amúgy is érzékeny tusfürdőkre, testápolókra.
2019. okt. 14. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak hipoallergén öblítők, esetleg a babaruhákhoz szántak,azok jók lehetnek. Én a fehérneműket és a törölközőket ecettel öblítem. Furcsa, de száradás után nem marad benne a szag, igazából tökéletesen szagmentesek lesznek. Az még jó lehet, ha nálad belefér, sokan mosóparfümöt tesznek mellé.
2019. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!