Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a hüvelyem bemenete?

Viszket a hüvelyem bemenete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal vasárnap reggel feküdtem le, óvszer nélkül. Nem volt sok időnk, nem voltam elég nedves, kicsit fájt a behatolás is, súrlódást is éreztem inkább, kevésbé volt jó érzés. (Rendben van a kapcsolatunk, figyelmes velem, jó vele a szex, egyszerűen a reggeli sietség és kóma miatt nem voltam a toppon, de neki örömet akartam szerezni. )

Utána kicsit kellemetlen volt leülni a wcre, pisilni, estére pedig kicsit erősödött az érzés, átment viszketésbe, de csak a hüvelyem bemeneténél. Ma reggelre talán enyhült valamelyest, de el nem múlt. Canesten kenőcsöt kentem egy adagot a bejárathoz, hátha. Hirtelen égető, csípő érzés volt pár másodpercig, aztán el is múlt. A bekenés előtt a zuhany alatt kisit megdörzsöltem, bevallom.

A pisilés nem fáj, nem felfázásról van szó. Hüvelygombám sose volt, eddig is szexeltünk gumi nélkül, nem beteg a párom, én sem ültem le nyilvános helyen sehová, nem voltam fürdőben. Nincs rendellenes folyásom, a napokban sem, semmi változás nincs a viszketésen kívül.


Orvoshoz csak a legvégső esetben mennék, nem tudom, lehet-e ez a heves, fájdalmas szex következménye, megsérülhetett az a rész és így gyógyul, vagy valami hirtelen fertőzésről lehet szó?

Házi megoldást tudtok javasolni esetleg? Nőgyógyászhoz egy hónap múlva kapnék időpontot nagyjából, addig el kellene ennek múlnia valahogy.


Köszönöm!


2019. okt. 15. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak külső hámsérülés. Ha már vettél canestent, nyugodtan használhatod egy hétig, és talán érdemes lenne valamilyen tejsavas kúpot/tablettát/kapszulát használnod pár napig, hogy támogasd a hüvelyflórád.
2019. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!