Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cezarette fogamzásgátló...

Cezarette fogamzásgátló elkezdése?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az orvos mert szoptatok. Viszont pont miután elmúlt, de az van ráírva hogy a ciklus első napján. Viszont eddig akármilyen gumit használtunk (gondolom a rajta lévő cucc miatt) mindíg viszkettem odalent, tehát el kéne kezdjem szedni. Persze a doki nem momdott rola semmit, azt se mit ir fel mert egy masik szobaban nyomtatjak es onnan viszik neki aláírni. Szóval van valaki aki nem a ciklus első napján kezdte el szedni? Lehet belőle baj?

2019. okt. 17. 18:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Abban még valaki tudbsegíteni, hogy ugye mensi előtt kezdtem elbszedni lassan 1hónapja szedem, de 15 napja kellett volna megjönnie.

Ugye azt irtátok hogy nincs közbe mensi és folyamatosan kell szedni, a betegtájékoztatón meg az van hogy előfirdulhat vérzés.

Ma pedig rózsaszínes valami volt a papíron de eddig ezen kívül semmi.

Most akkor kb ez azt jelenti hogy ossze vissza is megjöhet vagy majd rendeződik és max akkor jön meg amikor amúgy is meglenne?

2019. nov. 26. 11:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem fog megjönni, pláne nem rendszeres időközönként.


A betegtájékoztató szerint rendszertelen időnként gyenge vagy erősebb vérzés jelentkezhet vagy egyáltalán nincs vérzés. Mind normális, attól függ, hogy reagál a szervezeted rá.


Én második éve szedem, azóta semmi nem volt.

2019. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!