Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami "lóg ki" a hüvelyemből,...

Valami "lóg ki" a hüvelyemből, mi ez?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja vettem észre, hogy valami lóg ki a hüvelyemből, ilyen húsdarab szerű valami. Ha megérintem, akkor nem fáj, de pl ülésnél érzem, a bugyi is nagyon kellemetlen, mert olyan, mintha bevágna az a kilógó rész miatt, menni sem bírok rendesen mert fáj és érzem hogy ott van, néha még viszket is. Valami ötlet? Szűz vagyok és nem használok tampont, és félek a nőgyógyásztól. Nyugtassatok meg hogy nincs semmi baj és csak pl zuhanyzás közben véletlen belekaptam és majd "visszahúzódik" és elmúlik később:( Nagyon félek és nincs kinek elmondanom...

2019. okt. 17. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos.
2019. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

miért félsz a nőgyógyásztól?


azért van, hogy segítsen, nem egy börtönbe kell bemenned, ahol erőszaktevők hemzsegnek

2019. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert egyedül nem merek elmenni és nincs anyukám, a nővérem nem ér rá, a barátnőim se, nem is tudom hogy megy ez az egész... Tavaly is volt hasonló és akkor elmúlt 1-2 hét után, de akkor nem fájt ennyire
2019. okt. 17. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Keress női nőgyógyászt, az talán könnyebb. Lényegében a hüvelyfal lóghat ki. Egyrészt lehet intimtornával erősíteni a gátizmokat, de esetleg műtétre is szükség lehet. Nekem volt műtét (négy szülés után), nem kellemes, de azóta sokkal jobb.
2019. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne félj a nőgyógyásztól, természetes dolog elmenni hozzá, ő is csak egy orvos. A vizsgálaton valószínűleg csak kívülről megvizsgálja. Bemész, elmondod a panaszod, le kell venned a nadrágod, bugyid, ő gumikesztyűt húz, ránéz, megvizsgálja (mivel a panaszok sem olyanok és szűz is vagy, biztosan nem fog beléd dugni semmit, de ha így tenne sem történne semmi gond). Elsősorban azért lenne jó elmenned, mert innen távolról senki sem fogja tudni megmondani neked (és remélhetőleg eszedbe sem jutna képet küldeni senkinek). Nővérednek megmutathatod, de gondolom ő sem orvos, így nem fog tudni olyan okosat mondani, a legjobb elmenni a nőgyógyászhoz.

Ha még fiatal és budapesti vagy, ajánlom a Heim Pál Gyermekkórház gyermeknőgyógyászatát, nagyon régen voltam ott, de szerintem hasonlóan kedvesek lehetnek, mint akkor.

Egyébként is szabadon választhatsz, hogy hova mész, első körben nézd meg a körzeti nőgyógyászt, akár neten is utána nézhetsz, ha lehet, olyat válassz, aki aranyosnak néz ki, szimpatikus. Ha nem találsz ilyet, akkor se történik tragédia, ő is csak egy orvos, tisztességesen el fogja végezni a feladatát, és megnyugodhatsz a testedet illetően.

Ha még nem láttad, esetleg segíthet:

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY

https://www.youtube.com/watch?v=pG-IBYNkqxY

2019. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!^^ ha nem múlik el egy időn belül, akkor majd elmesélem a nővéremnek és ő segít találni egy nőgyógyászt:) egyébként szerbiai vagyok, de azért külön köszi #4es.:)
2019. okt. 18. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:

1.Felhívod a lakhelyed szerinti kórház nőgyógyászati szakrendelését és kérsz egy időpontot. Ha ez bonyolult, ekég ha a kórházad számát hívod és ők kapcsolják. De a szakrendelöt kérd, ne az ambulanciát és ne az osztályt!


2. Kapsz időpontot, beslattyogsz az adot időpontban és sorra kerülsz. Ott lesz egy rutin vizsgálat, mivel nem ambulancia, nem fognak veled semmit csinálni, csak ledobod a bugyit, megtapogat, megnéz, 5 perc sincs. Aztán majd mondja, mi az ábra és kell-e tovább menned vele majd valahova. Mielött vizsgálni kezdene azért mondd, hogy szűz vagy. Akkor ovatosabban vizsgál.

Ennyi. Hidd el, menni fog egyedül is, semmi ijesztő nincs benne. Semmi vészes, fájdalmas ott nem történhet.


Irásod alapján arra tippelnék, hogy meg van valami süllyedve és esetleg a méhszáj az, de ugy tudom, az idős nőknek lehet, több szülés után, mert nem tartják jol a méhet az izmok. Az is tulélhetö de persze biztosat csak orvos tud mondani.

2019. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Liz* ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy az a méhszáj, ha megérinted tömöttebb érzés tapintásra, mintha az orrod hegyét érintenéd meg. Van, akinek ennyire lent van, de én nem vagyok orvos. Szerintem mindenképp fordulj nőgyógyászhoz, főleg ha panaszt is okoz (viszket). Vannak videók, vannak a nőgyógyászati vizsgálattal kapcsolatos kérdések itt is. Olvass, nézz utána és akkor nem lesz idegen, ne félj tőle, szerintem egy kis kellemetlenség megéri cserébe megtudod, mi a gond, vagy éppen megnyugtatnak hogy nincs is semmi gond.
2019. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kisajkaim azok szerintem. Mindig is kilógtak, de nem voltak megduzzadva se semmi. Baba popsikrémmel kenegetem, mint tavaly és kb 2 héten belül elmúlt. Ha most nem lesz javulás annyi időn belül, akkor kénytelen leszek elmenni nőgyógyászhoz.
2019. okt. 20. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
volt erről egy cikk: a nő leműtette magáról a kilógó részt és ékszert csinált belőle:D
2019. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!