Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan gondja hogy nem menstruált?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még mindig nincs saját menstruációm csak orvos által kiírt tabletták segítségével. Nem is jelzi a szervezetem hogy hiányolná ezt a folyamatot. Minden eredményem jó. Állítólag magas a férfi hormon szintem. Azt mondta az orvos hogy a tabletták alkalmazása ideiglenes a folyamat beindul magától de eddig ez nem történt meg. Előre is köszönöm és hálás lennék a hasznos válaszokra.
2019. okt. 18. 01:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem volt ilyen problémám, viszont a kérdésedet olvasva felmerült bennem, hogy honnan lehet tudni, hogy nincs saját menstruációd. Nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de ha a tabletták váltják ki a menstruációt, akkor honnan tudod, hogy magától a szervezetedben nem indulna meg a folyamat, ha nem lennének a tabletták.

Nem folyamatosan szeded és van néhány hónap mondjuk, mikor figyelitek, hogy viselkedik a szervezeted a gyógyszerek nélkül?

2019. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj!!
2019. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elvileg idegi alapon volt ilyen, de aztan kiderult hogy meh rendellenessegem is van es az is okozhatta. Viszont helyrejott magatol, szoval erdekes. Mindenkepp vizsgaltasd ki. Es gondold at, ert-e nagy stressz, trauma (akar regebben is) vagy barmilyen psziches dolog van-t esetleg.
2019. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*nekem

*van-e

2019. okt. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még :-\
2019. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!