Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett tegnap...

Fogamzásgátló mellett tegnap vagy ma meg kellett volna jönnie de még semmi?

Figyelt kérdés

Yasminelle-t szedek már 3 éve és tegnap vagy ma hajnalban meg kellett volna jönnie mert mindig ilyenkor szokott. De még semmi.

Szedtem rendesen, nem hagytam ki, nem később vettem be, nem szedtem antibiotikumokat, stb.stb. szóval semmi nem volt ami miatt gáz lehetne de mégse, még tünetek sincsenek(nem görcsöl a hasam pedig szokott pl.).

Gond lehet?

Tudom hogy a 7 napos szünetben akármikor megjöhet de azt gondolnám hogy egy 3 éve beállt rendszer nem szakad meg egyik napról a másikra csak úgy..



2019. okt. 20. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell egy pár napot, nagyon sok dolog miatt késhet. Ha nem jön meg egy hét múlva sem, akkor csinálj egy tesztet.
2019. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég stresszes 3 hetem volt, picit le is betegedtem 1-2 napra(torokfájás, hőemelkedés), talán ez befolyásolhatja?
2019. okt. 20. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos is
2019. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nálam is volt hogy évekig órára pontosan jött meg, aztán valamiert mégis picit késve jött meg.


esetleg hasmenésed sem volt? ha holnap sem jönne meg akkor azért inkább tesztelj

2019. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, a hasam sem ment, szerencsére nem olyan betegségem volt. Hányás sem, semmi. Más felszívódási probléma szerintem nem adódhat
2019. okt. 20. 08:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak emlegetni kellett, meg is jött :)
2019. okt. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!