Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ettől valami bajom?...

Lehet ettől valami bajom? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Tampont használok. Ma, este felé, 17.30 és 18.00 között felhelyeztem a tampont, mivel siettem nem nagyon figyeltem oda. Aztán körülbelül egy 5-10 perce vettem ki fürdés előtt, és akkor nagyon megijedtem. A tampon felső részén rajta maradt a csomagolás. Elkezdtem parázni, hogy maradhatott e bennem csomagoló, de megnéztem közelebbről és teljes egészében a tamponon maradt. Biztonság kedvéért felnyúltam a hüvelyembe, hogy kitapogassam, hátha, de semmi. Nőgyógyászhoz nem áll módomban elmenni, és bevallom, nem nagyon fűlik hozzá a fogam!


14/L


2010. júl. 17. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem fog történni. Legközelebb figyelj oda.
2010. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Huhh...Ez most egy kicsit megnyugtatott! Legközelebb odafigyelek, mindegy mennyire kell sietnem! Köszi a választ!
2010. júl. 17. 00:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pár napon belül nem érzel semmi furcsát (viszketést, égő érzést, rendellenes folyást, fájdalmat stb), akkor nem lesz semmi baj:) De ha vmi furcsát érzel, akkor menj el orvoshoz!
2010. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, most perpillanat nem fáj, nem viszket. Remélem minden rendben lesz. Nyaralok, egészen augusztus elejéig, így csak akkor tudnék orvoshoz menni. Itt kint meg nem szeretnék, mert sajnos nem beszélek németül, franciául vagy olaszul, csak egy kicsit angolul ( 8. osztályt végeztem idén ) Van egy orvos ismerősünk, és mázlimra pont nála vagyunk augusztusig, de nem merném megkérdezni tőle...Köszönöm a segítséget! (:
2010. júl. 17. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs semmi baj, de figyelj oda! Nálam is előfordult már, én felraktam, és elgondolkodtam, hogy most leszedtem-e vagy nem a fóliát, kiszedtem és hopplá... nem szedtem le, bennem is megállt a vér egy percre, hogy úristen bennem maradhatott volna...azóta elég rendesen figyelem, hogy leszedtem-e... :D


19/l

2010. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb figyelj oda ha sietsz is. De ha esetleg baj lenne, nyugodtan kérdezd meg az orvos ismerősötöket, ne várj, míg haza mentek. De nagyon remélem, nem lesz semmi baj! Tiszta szívből kívánok Neked kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fúúú! Nagyoon köszönöm mindenkinek! (:
2010. júl. 17. 09:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, hisz láttad, hogy rajt volt a fólia, tahát nem maradt benned! - esetleg csináld azt, hogy éjszakára( vagy akár nappalra, ha lehet) betétet használsz, s akkor kitisztul a vérrel együtt ha bármi is ott lenne - és megnyugodnál teljesen :)
2010. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Éjszakára mindig betétet használok, nem vágyom arra, hogy a tampon 8 órán keresztül bennem "rohadjon". A betét éjszakára sokkal jobb, bár igaz, hogy kényelmetlen...
2010. júl. 17. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen de ez van. Nyugi nem lesz baj, velem már rosszabb is történt, ennél sokkal rosszabb, de semmi bajom nem lett. ;)
2010. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!