Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ettől lehet...

Szerintetek ettől lehet valami bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy pénteken lefeküdtünk a barátommal (nem először voltunk együtt) és behatoláskor nagyon fájt neki aztán minden rendben volt, nem volt durva velem meg semmi, de elszakadt a fitymaféke és ömlött a vér belőle, de ezt csak később vettük észre és belém jött ugye a vére...hétfőn megy orvoshoz én csak pénteken tudok elmenni. Szerintetek nekem lehet valami bajom attól, hogy a vér bennem volt? Nagyon megilyedtünk, én rosszul is voltam a sok vértől...nagyon aggódom érte, remélem rendbe jön és nekem sincs semmi bajom
2011. júl. 17. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz tőle bajod, hogy véletlen beléd ment a vére.

Nyilván nem védekeztek, te hát valami betegsége lett volna, azt vér nélkül is elkaptad volna. Bajod a vértől nem lesz.

2011. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek másfél hónapja, és nincs neki semmilyen betegsége.
2011. júl. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!