Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cerucal tabletta terhesség alatt?

Cerucal tabletta terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Borzasztó rosszullétem van a hatodik hét óta már 15 hetes vagyok, de nemhogy jobb lenne, hanem egyre rosszabb. Már teljesen ki vagyok lelkileg is. Vártam türelmesen, jobb lesz, elmúlik, mondta a nőgyógyászom is. Gondoltam oké várok! De ez, hogy még rosszabbul vagyok mint eddig már kiborít, dolgozni sem tudok menni. A kérdésem azokhoz szól akik tudják miről beszélek!

Van aki szedte a fent említett gyógyszert? Ha igen minden rendben volt a babával?

Házi praktikákat közül már mindent próbáltam.. (Tényleg mindent!!)



2019. okt. 26. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel direkt a terhességi hányingerre/hányásra van...szerinted?
2019. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy azért nem éppen direkt a terhességi hányingerre van.. Daganatos betegeknek is fel írják és a betegtájékoztatón is rajta van ez!
2019. okt. 26. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kiegészítem amit írtam:


IS

2019. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia

En szedtem nekem ugyanez volt 0-24 oraig birzalom hanyingerem volt nem tudtam enni inni. Csak fekudtem, az eg vilagon semmi se segitett. Felirta a dokim a cerucalt nem mondom higy nagyon segitett. Amitol picit jobb lett, az a deadalon kup. De igy is orarol orara eltem. Nincs baja a. Babanak sztem az meg rosszabb ha az ember kiszarad. Es mar ajultam el tobbszor. Amerikaban alkalmazzak a cerucalt is itthon ennyire ovatosak. Nekem peldaul a nyakan volt 2 x a zsinor. Ez sokkal nagyobb galibat okozott. Es ezen nem segitettek az orvosok, nem csaszaroztak. Persze csak vegszukseg eseten veszi be az ember ezeket. En most 6 hetes vagyok nem tudom ellatni a picit. Borzaszto igy.

2019. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Jajj nagyon sajnálom hogy ilyen rosszul voltál te is és ha jól értelmezem akkor újra kismama vagy, de megint rosszul vagy!? Borzasztó.. Őszintén szólva én ezért nem fogok második gyereket vállalni, nem hiszem el, hogy ne lenne rá valami megoldás! Ezt csak az tudja aki benne van.. Kitartás!!
2019. nov. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!