Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nő meg a mellem?

Miért nem nő meg a mellem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és a mellem 5.osztály elején (11 évesen) elkezdett nőni, de csak épphogy egy pöppet és azóta semmi. Azóta is úgy nézek ki felül mint egy férfi.


A menstruációm szintén 11 évesen jött meg. Mindig rendben megjön, persze volt, hogy egyszer-kétszer szórakozott velem, de amúgy általában 8 napig tart. A csípőm és a fenekem szépen kifejlődött, mondhatni elég nőies alakom van, de mellem az semmi.

Mára már egyáltalán nincs önbizalmam ez miatt. Barátnőim mindig kérdezték/kérdezik, hogy mi van a melleimmel ami csak mégjobbam ront a helyzeten.


A genetikámról annyit, hogy édesanyámnak és nővereimnek rettentő nagy mellük van. Apai ágon mamámnak is nagy. :(



2019. okt. 27. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Még van idő, hogy növekedjenek, szóval ne izgulj.
2019. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hormonháztartással összefüggő problémára egy orvos tudna tanácsot adni (endokrinológus). Bár ez nem nagy vigasz, de sokaknak kifejezetten a kis mellek jönnek be. A leírásodból nem derül ki a méret, mekkora melltartót hordasz?
2019. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, a családban mindenkinek nagyok, kivéve nekem. Szerencsére találtam olyan férfit, aki így szeret. Terhesség alatt sem nőttek meg a melleim, pedig reménykedtem.
2019. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen menstruálsz, akkor nincs hormonzavarod.

Kérdés, mennyire vagy vékony, sovány.

Kb 21 éves korodig még növekedhetnek egyébként, ne szomorkodj!

2019. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki az alapján ítél meg egy másik embert, hogy mekkora a melle, intim mérete stb. ott van baj.


De nálad is van baj, ha emiatt érzed magad rosszul.

Nem kell foglalkozni a többiekkel, Te ilyen vagy, más meg másmilyen, ennyi!!!

2019. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Sport melltartókat hordok, mivel egyáltalán nincs az én méretemben melltartó.

4. Válaszoló

169-170 cm és 61 kg kb.

2019. okt. 27. 17:29
 7/7 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló

Nem érzem igazából rosszul magam. De ez miatt nem érzem magam nőiesnek. Ez se zavar igazából mert a tomboy stílust követem inkább. Csak szimplán érdekel miért nem nőnek.

2019. okt. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!