Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mindig atazom mit tegyek?...

Ha mindig atazom mit tegyek? Oldalt folyik ki.

Figyelt kérdés
És mindig jobb oldalt ez miért van? Beteten alig van valami akkor is kijon oldalt.
2019. okt. 27. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel szorosabb, passzosabb bugyit
2019. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert a jobb oldaladon vagy többet. Igen, a szorosabb bugyi jó ötlet. Ez éjszaka van? Mert otthonra rakhatnál még be vattát is a betétre.
2019. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez szoros, szerintem ha szélesebb lenne nem aznek át de olyan bugyi nincs sehol ami ettől szélesebb.

Nagyon unom hogy mindig atazom már arra gondoltam valami nejlont teszek a nadrágba belülre

Mindig takargatom magam szekemrol fel sem merek kelni olyan rossz érzés

2019. okt. 27. 22:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem éjszaka. Ez nappal van mikor suliba vagyok egesznap 😞
2019. okt. 27. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De utálom én is a mensit. Azért nézz szét, hátha találsz vhol szélesebb bugyit! Meg van már menstruációs bugyis, neten nézd meg, bár kitudja jó-e!
2019. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fent linkeltekre gondoltam. De ha esetleg rendelsz ilyeneket, azt ajánlom otthon próbáld ki először, mert ez még új dolognak számít! Bár ez mosásos dolog furi.
2019. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
H&m ben van szélesebb ülepű bugyi. Francia, de olyan, ahol nem középen fut végig a varrás. Érdemes venni, ha ilyen gondod van. Mert betéthez nem jó a flancos bugyi. Vagy próbáld ki a tampont.
2019. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!