Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér váladék folyik belőlem....

Fehér váladék folyik belőlem. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ma kezdte el. És rossz szaga van. De nem viszket. És a szüleimnek nem szólhatok, mert most lett barátom és azt hinnék miatta kaptam el, mert értitek.. De nem feküdtünk le egymással. Nőgyógyászhoz meg nem merek elmenni, nagyon szégyellős vagyok. És azt sem tudom, hol van
2019. okt. 19. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bakteriális fertőzés, ha büdös. Érdemes volna nőgyógyászhoz menned, de patikában tudnak hüvelykúpot ajánlani.
2019. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz!
2019. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Valószínűleg ha barátod van a 14-16 évet már betölthetted. Az orvosnak titoktartási kötelezettsége van, anyukádéknak meg nem kell tudni róla ha nem szeretnéd. A barátod is elkísérhet. Ne játssz vele ha fertőzésed van, mert komoly bajokat okozhat hosszú távon, például lehet, hogy nem lehet gyereked ha nem kezelteted ki.
2019. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!