Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg kellene már jönnie, de...

Meg kellene már jönnie, de csak barna színű folyadék jön ki, normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves vagyok, már egy-két napja meg kellett volna jönnie de csak kis mértékben barnás folyadék jön ki.Volt olyan is párszor, hogy egy kicsi vér is volt vele de nem sok. Lehet ez terhességre utaló előjel is, vagy csak én képzelem be nagyon magamnak? Utoljára egy hete voltam párommal és óvszerrel védekeztünk. Nagyon nem szeretnék még gyereket és mindig félek, hogy véletlenül terhes leszek valamikor.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van amikor nem jelent problémát a "barnázás"! Viszont, ha ez többször elő fog fordulni, akkor mindenképp keress fel nőgyógyászat. Progeszteronhiány is okozhatja, azt pedig ne hanyagold el... A terhességet pedig ne vonzd be azzal, hogy arra gondolsz, meg attól tartasz. :)
2019. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nőgyógyászt. Bocsi, átírta a telefon.
2019. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. okt. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!