Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van barna folyásom?

Miért van barna folyásom?

Figyelt kérdés
2 héttel menstruáció után vagyok és barna folyásom van, mindig volt csak nem barna! Most változó, van amikor világos és van amikor sötétebb! 1 héttel ezelött a párommal kb 10 másodpercig csináltuk gumi nélkül, de nem hiszem hogy terhes lennék! Hónap közepén voltam nőgyógyásznál és azt mondta hogy minden rendben van, akkor mitől lehet ez a barna folyás? Esetleg a tressztől?
2019. okt. 31. 16:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Stressztől*
2019. okt. 31. 17:07
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel most vagy peteérés idején, ami néha enyhe vérzéssel jár, mire kiér, az alvadt vér barna.

Valakinél rendszeres, valaki pedig csak ritkán tapasztalja, más meg soha. Nekem életemben kétszer volt ilyen barnázás, de akkor egy hétig is eltartott.

2019. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!