Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zalaegerszegen melyik szülész-...

Zalaegerszegen melyik szülész-nőgyógyászt válasszam? Minél többet olvasok utána a témának, annál bizonytalanabb vagyok.

Figyelt kérdés

Első baba lesz, tehát teljesen tapasztalatlan vagyok. Szeretném a legjobb szakembert választani, de az is fontos, hogy kedves és közvetlen legyen.

Dr.Goldfinger Jenő, Dr.Vörös Zéta, Dr. Horváth Tihamér és Dr. Györe Imre között vacilálok. Ha van valamelyikükkel tapasztalatod, kérlek írd le!



2019. okt. 31. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Goldfinger Jenő az orvosom. Volt nála 2 szülésem (hüvelyi és császár), 4 kisműtétem es 2 nagy. Mindig nagyon elégedett voltam vele. Ha a helyzet úgy kívánta, akkor kemény volt, de ha úgy hozta az élet akkor barátnőt megszégyenítő módon vigasztalt (egyik gyermekünk súlyos beteg, élet-halál között volt hetekig szülés után). Ha valamiben nem biztos, akkor segítséget kér, engem Pécsre is elküldött egy speckó eljárás miatt. Amikor bent feküdtem hónapokig, minden nap benézett, ha dolgozott.

A listából még Vörös doktort tudnám ajánlani. Tihamért semmikepp, esetleg még Györét.

2019. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Golfinger és Györe semmiképp.. Tihamér szakmailag nagyon jó, de nagyon szeszélyes. Zéta az akit bátran ajánlok neked, nagyon jól végzi a munkáját és iszonyat kedves, figyelmes is, ha jelzel bármit nagyon alapos. Emellett biztonság érzete van az embernek mellette. 😊
2019. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Györe egy p@cs, ráadásul alkohol szagú... Nem vette észre a babám fejlődési rendellenességét a kilenc hónap alatt... Ráadásul amikor ezt szóvá tettem, még neki állt feljebb...
2020. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!