Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben keresek kedves,...

Debrecenben keresek kedves, megbízható szülész-nőgyógyászt. Ismertek ilyet? Hol nézhetnék ennek utána?

Figyelt kérdés
Vetélés után terhes vagyok újra. Egy tuti szakemberre van szükségem.
2009. jan. 16. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Zatik Jánost ajánlom! Nála szültem két babámat is,annak idején ő írt először fog.gátlót is nekem, szóval teljes mértékben őt ajánlom. Van magánrendelése, és a klinikán is dolgozik.Nagyon megbízható, nagy tudású, kedves és figyelmes és alapos ember.


Itt találsz bővebb infót: [link]

2009. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nagy István Gézánál szültem, nagyon meg voltam elégedve. Dicsérik még a klinikán Juhász Alpár Gábort. Hozzá is volt szerencsém, nagyon kedves doki.

2009. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en Romaniaban elek es megis atjartam Zatik dokihoz. azt kell mondanom hogy zsenialis orvos es maximalista de nagyon anyagias es mint ebmer hagy nemi kivannivalot maga utan...pl. mivel mondtam neki hogy romaniabol jovok en a vizsgalatokert duplan fizettem (gondolvan hogy ugy sem ismerem az ottani arakat). ultrahangra is debrecenbe voltam es ott is azt mondta az ultrahangos csaj hogy tul anyagias.. ha megengedheted magadnak akkor szuljel vele mert a legjobb orvos kent tartjak szamon debrecenben.

a te estedben egy igazi szakemberre van szukseged es o az. hidd el hogy egesz romaniabol (es most nem viccelek nagyon nagy hire van) zatikhoz jarnak a problemas kismamak. engem egy evig felrekezeltek az itteni orvosok es bejartam minden fobb varost es mikor zatikhoz mentem egybol diagnosztizalt es a kovetkezo honapra mar terhes is lettem.

sok sikert es boldog babavarast.

udv. 34 hetes kismama

2009. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én dr. Török Péternél szültem 3 hónapja, őt ajánlom Neked.

Van honlapja is, ha beírod a nevét rögtön kiadja! Megéri, nézz utána!

2009. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló vagyok, még dr. Török Olga genetikus docens asszonyt is tudom ajánlani abban az esetben ha inkább nő orvost szeretnél!
2009. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: A harmadik válaszolóhoz fűzném hozzá, szerintem nem anyagias egyáltalán. Talán ez abban is mutatkozik, hogy 3évig szedtem fogamzásgátlót,a minek a receptjét mindig ő adta és soha egy fillért sem fogadott el a receptekért, holott más magánrendeléseken akár 1000ft-ot is elkérnek egy receptért. Az persze más kérdés, hogy a jó munkát és a megfelelő szolgáltatásokat meg kell fizetni, egy ált. nőgyógyászati vizsgálat 7000-ft, de minden benne volt, még a vérvétel is. A szülés nem tudom most mennyi nála, nem akarok hülyeséget írni...Mindenesetre nem egy kismamával beszéltem, akit ő hozott rendbe.
2009. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 3. valaszolo vagyok. na latod ez itt a gond hogy en egy sima uh-ert es vizsgalatert 15000 fizettem. en lemaradtam a 16. heti vervetelrol de a baratnom 25000 fizetett erte. neki meg vannak a "hazai" arak es a "kulfoldi" arak is, de nincs is ezzel semmi baj mert itthon ugyan ezert az osszegert a korhazban osszecsereltek a vereredmenyemet es azt mondtak hogy rh - vagyok holott +. nem sajnaltam a penztmert meg lett az eredmenye de minden ismerosom ennyit fizet aki hozza megy. itthon is magasak az arak kb ugyan ennyi ezert nem is erdekelt...sott az en orvosomnak 500 eurot kell fizetni elore szulesnel. szerintem es az ultrahangos no szerint is (aki csinalta a 4d) anyagias de ettol meg mindig o a legjobb orvos.
2009. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az a hozzászóló aki dr.török péternél szült, mennyit adtál neki? privi:szaniszlo.anita@freemail.hu
2010. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!