Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a tampon miatt lehet?

Ez a tampon miatt lehet?

Figyelt kérdés

Ma használtam először támpont. Egy ideig jól voltam de olyan egy- másfél óra múlva nagyon erősen elkezdtem görcsölni. Megijedtem, és azt hittem a tampon miatt, úgyhogy megpróbáltam kivenni, de nem sikerült. Gondolom még nem telt meg eléggé. Ezután rosszul lettem, szédültem és izzadtam.

Szerintetek ez a tampon miatt volt? Ne használjam inkább? Mert egyébként kényelmesebb lenne mint a betét, mert sokat táncolok és közben a betét mindig csúszkál.

Köszönöm a válaszokat.

17/L



2019. nov. 1. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
De ugye azóta sikerült kivenni? A cérnaszálat látod?
2019. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem vettem ki. Igen, látom a cérnaszálat.
2019. nov. 1. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Keress rá mi az a TSS, lehet neked is ez volt, meg javaslom kérd ki orvos véleményét is.

Ha a esetleg nem használhatsz tampot ez miatt, talan az a tölcsért lenne érdemes kipróbálni, bár az picit macerásabb és nagyob.

2019. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De a tölcserrel kapcsolatban sem árt orvossal kozultálni, hogy ha volt ilyen rosszul léted.
2019. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából volt már ilyen rosszullétem és akkor azt mondták azért fordulhat elő nálam mert vérszegény vagyok.
2019. nov. 1. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Vérszegényként most menstruáció alatt lehetsz rosszul, nem hinném hogy akkor a tampon miatt van. Ittál eleget a napokban?
2019. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy nem ittam eleget.
2019. nov. 1. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:

"Gondolom még nem telt meg eléggé."


Akkor is ki kéne tudnod venni, ha fél perce helyezted fel :/


Szűz vagy még? Az is nehezítheti a felhelyezést/kivételt.


A víz is lehet az oka.


Mindenesetre valóban az lenne a legjobb, ha nődokival konzultálnál.

2019. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már sikerült kivenni, elsőnek valószínűleg kicsit beparáztattam magam, hogy mi van ha nem tudom kivenni.
2019. nov. 1. 15:45
 10/12 A kérdező kommentje:
És igen, szűz vagyok még.
2019. nov. 1. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!