Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyton visszatérő hüvelygomba...

Folyton visszatérő hüvelygomba mitől lehet? (Teljesen megkeseríti az életemet)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi okozhat folyamatosan, elég gyakran havonta-kéthavonta hüvelygombát?

Nem használnok krémtusfürdőt, próbálok kevesebb tejes dolgot enni-inni, édességből visszavettem, mégis visszatér.

A nőgyógyász Macmiror hüvelykapszulát ír mindig, amitől elmúlik egy időre.

Valakinek esetleg van ötlete, tippje?

Köszönöm

28N


2019. nov. 5. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
A partnerek kap ilyenkor valamilyen gyógyszert? Ha nem, akkor visszafertőz.
2019. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, kapszulát is,és én is.
2019. nov. 5. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fertőzés megszüntetése után a normál hüvelyflórát is helyre kell állítani, hogy ne térjen vissza a fertőzés. Számos gyógyszertári készítmény létezik, és nagyon jó a probiotikus Ellen tampon is.
2019. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem anno a méhszájseb okozott folyamatosan visszatérő hüvelygombát. Lefagyasztották a sebet, azóta szerencsére nem jelentkezett a gomba.
2019. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A méhszájsebnek volt valami más tünete is?

Nemrégen voltam citológián, ultrahangon, teljes vizsgálaton, ott minden jó volt.

Elkezdtem szedni D és C vitamint.

2019. nov. 5. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem elég vissza venni!!!! Teljesen el kell kerülni a cukrot az élesztőt ebbe tartozik minden aszalvány,bor,sör is ! Minden olyat ami táplálja a gombát. Tapasztalatból írom,nagyon szigorúan megcsináltam ezt a diétát 3honapig tarott utána is tartottam,csak nem olyan keményen és megszünt minden panaszom!!
2019. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Más egyéb tünete nem volt a méhszájsebnek.
2019. nov. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.


A probiotikus tampont mindenképp kipróbálom,eddig sima OB-t használtam,tisztasági betétet nem igazán használok,amikor muszáj,akkor illatanyag menteset,ki fogom iktatni az illatosított wc papírt,nem használok krémtusfürdőt,csak gél állagút,a törölközőt gyakran cserélem,és magas hőfokon mosom...Szóval nagyon gáz az egész helyzet. Marad a cukros,tejes dolgok elhagyása.

2019. nov. 6. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem akkor volt ugyanez, amikor fogamzásgátlót szedtem. Amióta nem szedem, megszűnt.
2019. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Kipróbáltam azóta az Ellen tampont, és mégjobban odafigyelek az étkezésre.

Reménykedem, hogy sokkal ritkábbak lesznek ezek a fertőzések.

2019. nov. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!