Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van barna folyásom a...

Mitől van barna folyásom a ciklus közepén?

Figyelt kérdés
Az októberi hónapom elég stresszes volt az egyik baj jött a másik útán és igen sokat idegeskedtem, késett is a mensim rendesen. Általába 26-29 nap közt szokott megjönni. A múlt hónapba a 35.napra jött meg. Most a ciklusom 18.napján vagyok és na reggeltől barna folyásom van. Mitől lehet ez? Peteérés között se volt soha barna folyásom, hanem tojas fehérjés. Most ebbe a ciklusomban azt se tapasztaltam, sőt a nyákom elég száraz volt mind végig idáig. Ma pedig hirtelen erős barna lett. Mitől lehet ez ?

2019. nov. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy közép idős vérzés, bár nekem még nem fordult elő. Csak hallottam róla. Ha csak erről van szó, akkor nem kóros.
2019. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát eddig nekem se fordult elő semmi hasonló, semmi barnázás a ciklusom egyik szakaszán sem.

Ezert vagyok most para

2019. nov. 5. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig tart a barna folyás de csak kevés, és fáj egy kicsit a hasam alja mintha menstruálnék, de az állaga deljesen mas
2019. nov. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!