Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás? Mitől?

Barna folyás? Mitől?

Figyelt kérdés
Nem vagyok menstruáció előtt sem sokkal utána. Nagyjából a közepe előtt pár nappal (kb 4 nappal). Nem tudom mi lehet ez nem tudom mihez kötni semmi vér szerű nincs benne. Együtt már nagyon rég voltam a barátommal úgyhogy ahhoz sincs nagyon köze. Talán annyi ami még esetleg számíthat hogy ebben a hónapban nem a 32. napra jött meg hanem jóval előtte a 20.ra...

2019. szept. 17. 21:21
 1/2 anonim válasza:

Szag? Esetleg viszketés van hozzá?

Ha továbbra se múlik el, menj el orvoshoz. Nekem a menstruációm után 2 napig szokott barnafolyásom lenni. Így eléggé rémisztő,hogy csak úgy elkezdett folyni.

2019. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most már van vér is csak azért nem hittem hogy bármi köze is lenne hozzá mert eléggé össze vissza volt mostanában. Volt közben a 20. napon valami vérzés szerű és úgy vettem hogy akkor az az. De most van a 31. nap (ilyenkorra szokott megjonni) szóval lehet az valamiért volt egy kicsi közben is...
2019. szept. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!