Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg ennyi ideje?

Miért nem jön meg ennyi ideje?

Figyelt kérdés

Szeptember első hetében menstruáltam utoljára, azóta se volt semmi, és már halálra aggódom magam, hogy miért nem:((

Utálom a velejáró hasfajast meg ilyeneket de most bármit megadnék, ha végre megjönne. Vagy ez belefér?

Egyébként 2 éve menstruálok, és a terhesség ki van zárva.


16/L



2019. nov. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyász? Rengeteg dolog befolyásolhatja, így ismeretlenül nem lehet konkrétumot írni...
2019. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ez még belefér. Ha három ciklus kimaradt, menj el orvoshoz (tehát kb. január elejéig várhatsz).
2019. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a diéta miatt van, amit csinálok? Mármint nem vagyok és nem voltam kövér, de elkezdtem ilyen napi átlag 1200-1400 kalóriát enni meg erősen edzek is. Valahol hallottam már, hogy ez is hatással lehet rá.
2019. nov. 6. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is hatással lehet rá. De ha januárig nem jön meg, menj nőgyógyászhoz.
2019. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta hatással lehet rá.


Nekem is hasonló gondom van, cukorterheléses vérvételre küldött. IR-t állapítottak meg nálam.

2019. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!