Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek ennyi ideje?

Mitől vérezhetek ennyi ideje?

Figyelt kérdés
Szóval. Az van,hogy 12 nap elteltével újra megjött a menstruációm. Már ez önmagában furcsa volt,hisz március óta szedek fogamzásgátlót,azóta beállt, egyedül akkor borult fel,mikor antibiotikumot kaptam,szóval az érthető volt. Ez viszont kezd megijeszteni, mivel már 10. napja vérzek, és gyógyszer szedés előtt hiába volt rendszertelen,még akkor sem véreztem eddig.

2019. nov. 7. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos. Lehet nem jó a fogamzásgátló amit szedsz. Vagy túl erős vagy túl gyenge.
2019. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25-én jutok el csak nőgyógyászhoz. Lehetséges, hogy ennyi hónap után legyen csak gond?
2019. nov. 7. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. 3 hónap kell hogy hozzászokjon a szervezet. A probléma meg bármikor jöhet.
2019. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sssaszem ***** válasza:
Ha ennyire nem akarsz gyereket majd, akkor ne szedj fogamzásgátló tablettát és akkor nem lesz ilyen vérzészavarod. Én sem szedek fogamzásgátlót, mert nem rendszeres a havim. Úgysem szülök, ezért nekem teljesen mindegy. Ha te sem akarsz szülni, akkor ne szedj fogamzásgátlót. Mondd meg a nőgyógyászodnak, hogy nem akarok gyereket és nem szeretnék szedni fogamzásgátló szedni és akkor nem lesz ilyen gondod a vérzéseddel. Ilyen egyszerű az élet.
2019. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a gyógyszernek hála lett rendszeres a menstruációm. :) A gyerek kérdés pedig azért ennél összetettebb dolog. 18 éves vagyok,és nem jelentem csak ki úgy, hogy nem akarok gyereket később, mert nem tudhatom,hogy alakul majd az életem. Szóval, nem. Nem ilyen egyszerű azért.
2019. nov. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!