Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek?

Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
Január 16-án jött meg, és most 5-ik napja újra vérzek, ami korai. Nem mondanám menstruációnak, mert kevés. Hol barnás maszatolás, hol pedig élénkebb pirosas. De mennyiségre nem sok. Soha ilyen nem fordult még elő, ezért egy kicsit megvagyok ijedve. Időpontot kaptam, csak sajnos későbbre, gondoltam megkérdezem. Köszi a válaszokat.
2018. febr. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől vérezhetsz. Attól hogy menstruálsz. Előbb jött meg és kevesebb. Mit kell ezt túlragozni nem is értem.
2018. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem menstruáció. Ahhoz igencsak kevés. De azért kössz a "hasznos" választ.
2018. febr. 8. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert kevés a vér, az nem menstruáció?? Akkor kérlek mesélj még.
2018. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régebben volt ilyen pár cseppes vérzésem, ami menstruációnak nem mondható. Kórházban feküdtem vele, ciszta volt, ami nem akart felszívódni, iszonyatos fájdalmakat okozott. Így értettem, hogy ez nem a szokásos vérzés. Azért köszi, hogy válaszoltál.
2018. febr. 9. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

A cisztát nem írtad, ezért én nem tudhattam.

De ahogy írod hogy január 16.án jött meg, és most február 3.- án ha jól számolom az lehet menstruáció csak rövid volt a ciklus.

2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én írtam hiányosan. Sajnos pont így kezdődött akkor is. Kevés vérzés, jobb oldali alhasi fájdalom. Gyanakodtak vakbélre, méhen kívüli terhességre stb. Most úgy tűnik elállt a vérzés, de azért mindenképp megnézetem.
2018. febr. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!