Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most rakos lennek?

Akkor most rakos lennek?

Figyelt kérdés
Gyakori pisiles 4 honapja ez ido alatt 4* volt fajdalmas felfazasszeru . A fajdalom elmult a gyogyszer utan az ingermradat mindig.Urologia uh ketszer volt ott nem volt semmi. Egyszer volt egy teljes uh ill rontgen azon se volt semmi ez juliusban .ma a nodki minimalis folyadekot talalt a hasuregbe v, hol nem tudom:(azt olvastam rak
2019. nov. 7. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha elkezdesz tüneteket után kutatni a neten, általában sikerül odáig eljutni, hogy már halálos betegségeket is találsz, majd utána elkezded bemesélni magadnak, hogy mindjárt meghalsz.

Fáj a fejed? Rák. Sokat köhögsz? Rák. Folyadék van valahol? Hát az már csak rák lehet... közben nem. Elmész, kivizsgáltatod, és majd megmondják mi az. Nem minden eddig ismeretlen betegség egyből rák. Akkor sem, ha van olyan daganatos betegség, aminek a tünetéhez hasonló. Nem automatikusan rák minden, ami egy rákos betegségnek a tünete.

2019. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Dehogy rák.

Ne orvosold magad a netről.

Mik a további vizsgálatok?

2019. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Állj már le. Ezt a kérdést kiírtad már kb 20x. Neked mániád ez a hólyagrák? Nem vagy rákos, ne találj ki dolgokat. Nem vagy te orvos, és főleg ne a neten diagnosztizáld magad.
2019. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak ma voltam nodokinal es ez all a leletbe azert kerdeztem ra .Hogy akkor most biztos hogy vmilyen daganat vagy lehet gyulladastol ? Ill 5 hetes kismma vagyok .
2019. nov. 7. 15:34
 5/16 anonim ***** válasza:
De mináll pomtosan a leleten?
2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*mi áll
2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Norm kont holyag, gravid uterusban szabalyos petezsakba 12mm benne szikholyag .adnexumok elteres nelkul.Keves szabad hasi folyadek . Es net azt irja vmi daganat lehet :'(hugyuti tuneteim vannak
2019. nov. 7. 17:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem gondolod hogy mondta volna a doki ha rák? Ne stresszelj már annyit
2019. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi tudom nem keneis de nem hagy nyugodni .:'( Es mast se latok h csak daganattol lehet stb ..
2019. nov. 7. 18:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem utal ebben daganatra.
2019. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!