Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szokott rajtam kívül...

Más is szokott rajtam kívül tisztasági betétet egy darab WC papírral / zsepivel helyettesíteni? Sokkal praktikusabbnak és olcsóbbnak tartom a betétnél

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 10:53
 1/5 gömbicica ***** válasza:
46%

attól függ. Ha semmi panasz nincs, akkor mivel naponta váltunk fehérnemüt, szinte okafogyott a tisztasági betét használata.

igy a zsepié is. De valólban praktikusabb megoldás, és kevesebb szemét a Földnek. lévén ez számára méreg :( :(

az embernek meg "kényelem", aminek egyszer nagy ára lesz, mivel a betétek, pelenkák összeadódnak.


Persze érhető, valamit használni kell, nem ezzel van a baj.

csak lehetőség szerint szoritkozni kellene a minimális használatra. Az egészségügyi betét egy szükséges dolog,a tisztasági betét max. kényelmi, vagy divatcikk.

2019. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, de nem azért mert praktikusnak tartom hanem mert nem volt otthon tisztasági.
2019. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Előfordul, de nem minden nap. De akkor is a puhább minőségüt (zeva). Suliba volt, hogy a legolcsóbb szürkéből téptem a bugyiba, de csak kidörzsölt alul meg hozzám tapadt.
2019. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszmegoldás, de nem rendszeres hasznalatra való.
2019. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki privit írt, nem engedi valamiért választ írni: De igen, szerintem káros, tekintve, hogy wc papír stb, nem úgy szívja be a nedvességet mint a betét, így jóformán folyamatosan " benne ázik " az ember, arról nem beszélve, hogy lefelé is simán átázik ha esztétikailag nézzük.
2019. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!