Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam nőgyógyásznál mert...

Milya kérdése:

Ma voltam nőgyógyásznál mert mensi előtt 4 pozitív tesztem lett de az orvos azt mondta nem lát semmit. Szerinte nem vagyok az! De el küld vér vételre szerintetek? Aggódjak?

Figyelt kérdés

#T-e-sz-t
2019. nov. 12. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert ha még a menzeszed is odébb lenne, akkor 4 hetes terhes se vagy? Mégis mit kellene látnia szerinted? Az orvos majd két hetes késésnél lát valamit.
2019. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első terhességem lenne kérlek legyetek velem türelmesek ha esetleg olyat irok amivel nem vagyok tisztában, csak szeretnék megnyugodni hogy semmi baj nincs. :)
2019. nov. 12. 19:09
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Aggódjál, ha akarsz. vannak nők, akik anélül létezni sem bírnak, mert az állandó figyelem kicsikarásához az "aggódás" (is) kell nekik.


Én jobban aggódom amiatt, hogy gyereked lesz, és ilyen anyja lesz. De hát ő választja a karmáját, nem én.

2019. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Minek kéne aggódni? Ha terhes vagy, akkor happy, ha nem, akkor meg majd megjön a havid. De eleve azt nem értem, hogy mensi előtt rohansz a nőgyógyászhoz, minek?

Nem csodálkozom, hogy az orvos sem látott semmit.

2019. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Azért kicsit erős hogy ilyen durvákat írtok... Attól még lehet jó anya belőle. 'amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted'.

Kérdező : túl korán volt még az orvoslátogatás. Ha még nem jött meg reménykedj hogy nem csak kémiai terhesség. Ha meg már régóta késik akkor meg tényleg csak korán voltál.

2019. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért aggódok mert mar el ment egy köszönöm hogy egy ilyen kedvesek vagytok es es már milyen anya lennék azért én őszintén ha valaki ismeretlenül ilyet irni bárkinek azert durvák vagytok az emberek nagyon melyre süllyedtek sajnos segítség helyet belém rúgtok inkabb azon gondolkodnék el higy ti milyen szülök vagytok igy.
2019. nov. 12. 20:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindig ez ha ki ír valaki valamit ez vége mert attol.boldog néhány ember társunk ha másba bele rúghat isten nem ver bottal :)
2019. nov. 12. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Kémiai terhesség volt. Sajnos sokszor előfordul, legtöbben észre sem veszik. Tudom, hogy nehéz, de legjobb akkor tesztelni, amikor már egy hete késik a mentruáció, és a hatodik-hetedik héten érdemes vele orvoshoz menni, akkor már láthat szívhangot is, de azt mindenképpen, hogy van ott valami.

Ne keseredj el, és ne félj, rendben lesz minden, és sok sikert kívánok :)

2019. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, ez őket minősíti, de ne süllyedj le a szintjükre. Vannak, akik attól érzik okosabbnak vagy többnek magukat, hogy másokat oltogatnak, de nem kell velük foglalkozni.


Drukkolok, hogy egészséges legyen a baba :-) (már ha jól értem, hogy babát szeretnél). Ha van egy kis időd, próbálj utána olvasni a dolgoknak, szerintem nagyon érdekes a folyamat, ahogy egy kisbaba megfogan és fejlődik, és nem is árt, ha tisztában van az ember vele, hogy mi mikor történik. Ha budapesti vagy, akkor ellátogathatnátok a pároddal a Csodák Palotájába, a kiállításuknak része egy nagyon érdekes terem, ami ezt mutatja be. Tiniknek szánták, de nekem nagyon tetszett.

2019. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szegényt...


Kérdező, mikor jönne meg? Bár elvileg ritkán téved a teszt. Csak hát olyan pici dolgot még nem hiszem, hogy látnak.


Ne aggódj szerintem.

2019. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!