Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek olyan, hogy...

Volt valakinek olyan, hogy elment az nőgyógyászhoz, pozitív teszt után és hüvelyi ultrahangot csinálnálnak neki, és csak a szik hólyagot és petezsákot látja az orvos?

Figyelt kérdés
Valószínűleg túl korán mentem el,ez ezelőtti héten volt,ha minden rendben akkor csak maximum 3-4 hetes lehettem.Most viszont két napja hasmenésem van,nagyon félek,és a bizonytalanság megőrjít...hallom ahogy "morognak" a beleim,lehetséges,hogy valami vírus vagy ez is normális.Hála égnek semmilyen vérzésem nem volt...és próbálom pozitívan felfogni,hogy nem is lesz...hányinger is meg van,leginkább evés után,vagy ha rá gondolok valami ételre...nagyon köszönöm a segítséget!

2017. ápr. 19. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a hasmenéstől semmi baja nem lesz a babának, csak arra figyelj, hogy ne száradj ki. Egyél kekszet és igyál sokat (akár olyat is, amit cukros).

Az inkább vírus, a hasmenés nem terhestünet. A hányinger igen, de hasmenéssel együtt inkább az is a vírus számlájára írható.


A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Kb. 2 hetes vagy, amikor van peteérés, és kb. 3 hetes vagy 3 hetes és pár napos, amikor beágyazódik. Amikor kimarad a menzesz, akkor vagy 4 hetes. Szívhang a 7. héten szokott lenni. Normális, ha csak petezsák van, ha túl korán mész.


Legközelebb a Gyerekvállalás/Terhesség rovatba írj, ott többen tudnak ilyen kérdésekre válaszolni.

2017. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos,nem találtam meg a megfelelő alternatívára,azért írtam,ide nagyon köszönöm a választ,tiszta ideg vagyok!:)
2017. ápr. 19. 22:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy az izgulás oka az,hogy ha onnan számítjuk,akkor nyolc hetes vagyok,akkor viszont nem normális,de a doktor mondta,hogy nem feltétlen kellett nekem akkor teherbe esnem,mondtam is neki,hogy mielőtt eljöttem hozzá,két hettel előtte csináltam tesztet ami nagyon halvány volt,és előtte való héten amikor jöttem akkor csináltam egy újat,akkor mondta reménykedjünk,hogy később estem teherbe,és én is így gondolom.
2017. ápr. 19. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!