Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az otthoni medencénkben is...

Az otthoni medencénkben is ugyanolyan nagy a fertőzésveszély, mint a strandokon?

Figyelt kérdés

Algalölő és klór van benne.

Ha megvan, akkor abban sem fürödhetek?


2010. júl. 18. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan, még kádban sem fürödhetsz, legfeljebb tamponnal. A strandon azért nagyobb a fertőzésveszély, mert sokan vannak ott, és akárkinek lehet hüvelygombája vagy egyéb baja, amit elkaphatsz. szóval ha saját medencéd van, amit csak te használsz, és persze rendszeresen tisztítod, cseréled a vizet, akkor kisebb az esély, hogy összeszedsz valamit 8de azért nem nulla).
2010. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem nagy a kockázata mint egy nyilvános fürdőben, de a kórokozók ugyanúgy megélnek és szaporodnak benne.

De tamponnal bárhol fürödhetsz, strandon is.

2010. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia. Hát nem tudom, én a helyedben nem mennék be oda sem, csak este zuhanyzás. Jobb ezeket ilyenkor hanyagolni. Üdv.
2010. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat.

a fürdést nyilván tamponnal értettem, csak azért kérdeztem rá, mert sok helyen olvastam,hogy ha megvan akkor tamponnal sem ajánlott strandon fürdeni.

2010. júl. 18. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!