Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

65 éves vagyok. Néhány nappal ezelőtt kiderült, hogy előreesett a méhem és a hüvelynyilásban megjelent. A klinikán azt mondták, beavatkozást nem igényel. Mivel nagyon diszkomfort érzés és fokozott a fertőzésveszély is, milyen megoldás javasolható?

2008. szept. 24. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok

Erre itt szerintem mi nem tudunk válaszolni.

Keressen fel egy nőgyógyászt az tud tanácsot adni.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. szept. 24. 21:37 Privát üzenet
Vissza szokták ilyenkor úgymond varrni, el nem tudom képzelni miért mondták Önnek, hogy nem igényel beavatkozást.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. szept. 24. 21:56 Privát üzenet
un. plasztikázni szokták-ez egy rutin műtét és nőgyógyászaton végzik. Keressen egy másik orvost,és beszéljen vele erről és arról, hogy ezen szeretne változtatni-Akivel beszélt az szerintem nem áll a helyzet magaslatán a szakmájában. Erre nincs másik módszer és ebben a korban elég gyakori-utána sokkal jobban fogja magát érezni. Minden jót kívánok!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. szept. 26. 22:01 Privát üzenet

mindenképpen beavatkozast igenyel, szerintem valtson nogyogyaszt esetleg keressen fel egy sebeszt is!

minden jot!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2008. szept. 27. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Változó korban lehet féloldali erős húzó érzés a hasban?
Mi ez a furcsáló szúrkáló érzés a jobb petefészkemnél és a hozzájáruló pecsételő vérzés?
Egy hónapja szültem, de még most is fáj a végbélnyilásom ha kakilok! Ugy érzem hogy szétrepedezik és néha vérzik is! Mit tegyek nagyon rosz érzés!?
Narancsbőr ellen mi a megoldás? Ha már kialakult a lábamon stb.
Meghúzódott a térdem, vagy legalábbis az érzés olyan, mintha be lenne valami csípődve. Mi ilyenkor a megoldás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!