Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10. ciklusnapon tojásfehérje...

10. ciklusnapon tojásfehérje szerű folyás, akkor most kezdődik a peteérés vagy előbb ovulálok?

Figyelt kérdés

A ciklusom 28 és 31nap között van, de általában 29 napos. Most a 10.napon éreztem ezt a folyást és az ovulációs mikroszkóp bizonytalan termékenységet mutat (pg53 aki ismeri). Az alhasam szurkált és nem tudom hogy most fertőzés lehet vagy előbb van peteérés? Gondolom akkor az igazi ovuláció 2 nap múlva lesz kb mert maga a peteérés szakasza több nap.

Szerintetek?



2019. nov. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy előbb van, de nem feltétlen. Nekem van olyan, hogy megjelnik a tojásfehérjés nyák, aztán elmúlik, majd újra jelentkezik, tehát akár egy hét is eltelik köztük. Viszont ha teherbeesés a cél, akkor ilyenkor fokozottan lehet próbálkozni :)
2019. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Olyan előfordulhat hogy két peteérés legyen egy hónapon belül?

2019. nov. 17. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de az biztosan megtörténik 24 órán belül, egyéb esetben csak ritka rendellenességek esetén.

Hőmérőzni szoktál? :)

2019. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem :) mindig elfelejtem. Ilyen kis ovulációs mikroszkópot használok és a hüvelyváladékot figyelem :)

Mondjuk most annyira fájdogál az alhasam hogy tuti peteérésem van.

2019. nov. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!