Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eléggé nyálkás hüvelyváladék...

Eléggé nyálkás hüvelyváladék mire utal? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

A kérdés főleg az, hogy ez peteéréskor van?

Vagy van ilyen terhesség elején is?

Nem a leggusztusosabb kérdés, de: egész nap nem nagyon volt váladékom, de most este, wc-n ki"csusszant" egy nagy adag, elég nyálkás és nyúlós váladék. Többnyire áttetsző, néhol "nyákszálakkal" , és a "közepén" meg egy olyan, mint egy kocsonya darabka, és nagyon nagyon enyhén barnásabb színű, inkább csak ugy mondom, sötétebb mint a többi. Ez mire utal, peteérés, vagy a terhesség eleje? Bonyolult a dolog, amiért nem tudom eldönteni, a lényeg, hogy TI mikor tapasztaltatok ilyent? Köszönöm!



2013. jan. 2. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha barnás volt, akkor az is lehet, hogy ma/holnap meg fog jönni.
2013. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de az biztos nem, nem olyan barna, valójában átlátszó , csak sötétebb mint a "környezete", de megjönni tudom hogy most még nem fog. Lehet a peteéréstől?
2013. jan. 3. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem ezt, nekem is szinte mindig van, és mikor pisilek csak kicsusszan a hüvelyemből, nyers tojásfehérjéhez hasonlit. Ez "középidőben" van a peteérést jelzi, ilyenkor vagy a legtermékenyebb.

Régebben azt hittem, hogy ez valami fertőzés, aztán csináltattam mintavételt és nem tenyészett ki semmi.

2013. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 3. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!