Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha tampon viselés...

Mi történik, ha tampon viselés közben megerőszakolnak?

Figyelt kérdés
Nem találtam erről semmit az interneten. Valaki tud erről valamit? Mennyire veszélyes? Felmegy a tampon a méhbe, vagy egyáltalán nem is tudná az illető a hímtagját felnyomni? Tudom, ezek elég nevetségesen néznek így ki leírva, de komoly válaszokat kérek. :D

2019. nov. 16. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az valami nagyon beteg állat lehet, aki egy menstruáló, épp tampont használó nőt akar megerőszakolni... Amúgy meg a méhedbe nehezen megy fel, ott a méhszáj, max magasabbra a hüvelyben. De úgyis elmész a rendőrségre feljelentést tenni, akik orvoshoz visznek, az meg majd kiszedi
2019. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem veszi észre, lesz egy jó napja.
2019. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak észreveszi, nem mellesleg azt meg kétlem, hogy ez megállítaná, kb már ha egyáltalán eljutott addig, az nem azt vetíti előre, hogy képes magát kontrollálni.
2019. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A méhbe neem tud felcsúszni, de biztosan magasabbra tolódik. Igazából elég tágulékony a hüvely, olvastam már a neten olyan véleményt, hogy rendes (nem szexhez kialakított) kehellyel szexelt a párjával és elcsúszott mellette a pénisz, alig érezték hogy bent van. Bár a tampon tapadósabb anyag, de szerintem mellette is elcsúszik.
2019. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!