Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mi történik, ha tampon viselés közben megerőszakolnak?

Nem találtam erről semmit az interneten. Valaki tud erről valamit? Mennyire veszélyes? Felmegy a tampon a méhbe, vagy egyáltalán nem is tudná az illető a hímtagját felnyomni? Tudom, ezek elég nevetségesen néznek így ki leírva, de komoly válaszokat kérek. :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: tampon, erőszak, sérülés, szex, megerőszakolás

2019. nov. 16. 19:23  Privát üzenet  

A válaszok
Hát az valami nagyon beteg állat lehet, aki egy menstruáló, épp tampont használó nőt akar megerőszakolni... Amúgy meg a méhedbe nehezen megy fel, ott a méhszáj, max magasabbra a hüvelyben. De úgyis elmész a rendőrségre feljelentést tenni, akik orvoshoz visznek, az meg majd kiszedi

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. nov. 16. 19:31 Privát üzenet
Nem veszi észre, lesz egy jó napja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. nov. 16. 21:32 Privát üzenet
Csak észreveszi, nem mellesleg azt meg kétlem, hogy ez megállítaná, kb már ha egyáltalán eljutott addig, az nem azt vetíti előre, hogy képes magát kontrollálni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. nov. 16. 23:51 Privát üzenet
A méhbe neem tud felcsúszni, de biztosan magasabbra tolódik. Igazából elég tágulékony a hüvely, olvastam már a neten olyan véleményt, hogy rendes (nem szexhez kialakított) kehellyel szexelt a párjával és elcsúszott mellette a pénisz, alig érezték hogy bent van. Bár a tampon tapadósabb anyag, de szerintem mellette is elcsúszik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. nov. 17. 10:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ob-n kívül melyik a jó tampon még? Mivel tudnám kiváltani?
Menstruációkor nem kell zuhanyozni, mert a tampon úgyis felfogja a vért?
Jessa tampon vélemények? Most ob-t használok, de ki szeretnék próbálni mást is. A madzagja nem szakad el, elég erős?
Kibirok vajon egy edzést?
Ez a tampon miatt lehet?
A felhelyezett tampon zsinórja rögtön véres lesz, azt hiszem tele van, de ha kiveszem látom hogy maga a tampon még szinte üres. Miért van ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!