Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lettem rosszul? Ne...

Miért lettem rosszul? Ne használjak tampont?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom a tampont. Először amikor felhelyeztem nem sikerült teljesen a helyére tenni, de úgy voltam vele, hogy legközelebb jobban fog menni. Tegnap megjött újból a menstruációm és mivel ez a második nap és még erős a vérzésem gondoltam újra megpróbálom a tampont. Fel is helyeztem az ob mini tampont egész könnyen ment. Már jobb volt mint először. Amint teljesen a helyére került rá kb 10 másodpercre iszonyatosan rosszul lettem. Levert a víz, forgott körülöttem a világ nagyon hányingerem lett és a füleim bedugultak és elkezdtek sípolni. Az ájulás szélén voltam. Nagyon megijedtem. Nem is bírtam megállni a lábamon. Gyors kihúztam a tampont, mert eszembe jutott, hogy lehet attól van. Kihúztam és rá egy percre elmúlt. Ne tudom mi volt ez és hogy a tampontól volt-e. De tényleg amint a helyére került a tampon 10 másodperc telt el maximum és olyan rosszul lettem mint még soha.
2019. nov. 17. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Leeht hogy a menstruáció miatt szédültél
2019. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vérszegény vagy, ezért vagy rosszul menstruációkor, hiszen az amúgy is kevés véredből még távozik is (bár ez nem éppen tudományos magyarázat, de biztosan érted, mit akarok mondani) és lehet, hogy leesik a vérnyomásod is. MIndenesetre egy vérvétel nem ártana, az kimutatná, ha valóban ez a baj. Akkor vastablettát kell szedni, huzamosabb ideig. Előfordulhat, hogy a vércukorszinted is leesik, akkor enned kellene egy kicsit, még akkor is ha hányingered van, ez is lehet egy tünete a vércukorszint-zuhanásnak.
2019. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy helyezted fel? Guggolva? Vagy ülve? Mert ha véletlen elnyomódott valami ér, amíg felhelyezted és utána gyorsan felálltál vagy felemelted a fejed, akkor lehet, hogy leesett a vérnyomásod. Amit leírtál az 100% vérnyomás leesésnek hangzik nekem és nekem is szokott olyan lenni, ha sokáig guggolok mert nem akar a helyére menni és aztán gyorsan felállok. Az ilyen általában helyre is jön pár perc után.
2019. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Máskor még nem voltam rosszul menstruáció során. Meg sok vérvételem volt és nem mondták, hogy vérszegény lennék. Először álva próbáltam úgy hogy feltettem az egyik lábamat. Majd egyszer leguggultam és úgy nyomtam fel. Utána rögtön felálltam. Egyébként azt elfelejtettem írni nem tudom hogy van-e jelentősége, hogy mikor rosszul lettem majd elmúlt akkor utána még éreztem hogy rosszul vagyok és úgy éreztem mintha csokoládéra lenne szükségem és attól jobban lennék. Igazából még most is megszédülök néha pedig már pár órája történt. Ma különösen erős volt a mensim, nem szokott ennyire az lenni. Lehet hogy ez az oka a rosszullétnek?
2019. nov. 17. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet. Nyilván a menstruációtól vagy rosszul, ha máskor nem szoktál.
2019. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 perc után a tanpon nem okoz ilyet. Toxikus sokk szindrómát okozhat de ahhoz 10+ órán át marad bent. Itt más lesz a gond.
2019. nov. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megszedultel, rastresszeltel es bepanikoltal. Nincsen semmi gond, nem a tampon okozta, nyugi.
2019. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pszichés. Pont ugyanaz a szitu, mint mikor a kiscsajok elájulnak az oltás után.
2019. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!