Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használjak tampont vagy...

Használjak tampont vagy valami más módszer?

Figyelt kérdés

júniusban táborozni megyünk, és pont úgy esett hogy az egész tábor alatt meglessz.

tavaly is ez volt, és az idei évben nem szeretném kihagyni emiatt a strandolást.

szóval 14 évesen próbáljam meg a tampont? ha igen, akkor milyet tanácsoltok?(nem vagyok tisztába a tamponos dolgokkal) vagy valami más módszer?


2018. máj. 26. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Más megoldás nem nagyon van. Gyakorold a használatát, mielőtt vízbe mennél. A legkisebbet (minit) próbáld ki. Én az ob márkát javaslom. Van, ami silk touch borítású, az a hagyományos tamponnal szemben könnyebben vajazik. Én ezt javaslom.
2018. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a helyedben nem strandonék de ha nagyon szeretnél akkor tamponnal megoldható. Elsőre a mini tampont javaslom. Én először Comfex tampont használtam ami akkor bevált, de később vettem Ob ProComfort mini-t és az igazán bevált. Most is azt használom. Vagyis pontosabban valamikor betétet valamikor tampont. Ez sok mindentől függ. De a kérdésedre válaszolva ha nagxon szeretnél stardolni akkor Ob ProComfort mini-t ajánlom, de azt is megfelelő higiénával. Értem ez alatt hogy 1 óránál többet semmi képen se legyél a vízben 1 tamponnal és ha kijössz a vízből akkor egyből menj el kicserélni.

Ha van még valami kérdésed írhatsz privátban is. :)

2018. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!