Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha szexualis...

Mit tegyek ha szexualis egyuttlet utan mindig hugyuti fertozesem van?

Figyelt kérdés
Parommal regota szenvedunk ettol. Neki semmi baja de nekem minden egyuttlet utan felfazasos tuneteim vannak...eddig akkor jott ki ha gumu nelkul szexeltunk, de nostmar akkor is ha hasznalunk gumit. Eg a hugycsovem faj a pusiles van hogy veres is pedig figyelunk a higieniara es el megyek pisilni is minden aktus utan...neurologus nogyogyasz eddig semmi erdemlegeset nemtudott mondani...ulofurdo es teak neha segitenek....valaki nem tudna vegleges megoldast/megelozest javasolni? :(

2019. nov. 17. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Parod volt orvosnal? Neki mondtak valamit?


En is igy jartam az exemmel, allandoan volt tole valami bajom, miutan megelegeltem az orokos gyogyszerezest megmondtam, hogy innentol gumi es ha megint bajom van, akkor nalam rossz valami. Nem volt bajom, de o azota sem ment orvoshoz... Szoval nem derult ki. De kivancsi vagyok nalatok mi lesz a problema gyokere 🤔

2019. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Parom nem volt mert elozo kapcsolataban nem viltak ilyen problemak....es az en elozo kapcsolatomban meg neha elofordult tehat a gond tuti hogy nalam van....csak nemtudom mar mit tegyek...szedtem walurinalmaxot is most urzinollal probalkozom...de nem igazan segitenek...eddi az antibiotikumos kezeles volt a leghatasosabb amit az urologus irt fel
2019. nov. 17. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig neki is el kellene menni, lehet visszafertoz az eredeti bajoddal.
2019. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a partnere fertőzi vissza. Násztutas cystitisnek hívják. Szedjél kúraszerűen tőzegáfonyát és írass fel Uro-vaxomot. Ha az sem segít, akkor alacsony dózisú antibiotikumot kell szedni profilaktikusan minden szex után...
2019. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a segitseget
2019. nov. 18. 19:09
 6/11 Anna Grafein válasza:

Hello!


Legelső együttléttől van ez a baj?

Mert ha nem, akkor lehet, hogy a párod félrement egyszer és ott kapott el valamit, amit továbbad Neked, vagy esetleg Te mentél félre és ugyanez és oda-vissza adogatjátok egymásnak.


Vagy még esetleg ha végzel önkielégítés nem tiszta kézzel, az is juttathat be fertőzést.

2019. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezekbol egyiksem....
2019. nov. 19. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Szex után RÖGTÖN el szoktál menni pisilni? (Akkor is ha nem nagyon kell, akkor is, ha fáradt vagy.) Mert ha nem, akkor próbáld ki szerintem, mert nekem ez oldotta meg az ugyanilyen problémámat. Amúgy ne ijesztgessétek a kérdezőt, nem kell ehhez félrelépni, sőt nem is a párja fertőzi meg, hanem te saját magad. A hüvelyben lévő baktériumok bekerülnek a húgycsőbe(ugye az aktus folyamán, ezt nem lehet megakadályozni), de ha elmész rögtön pisilni, sőt ha meg is mosod magad utána, akkor minimálisra csökkented az esélyét. Nekem ez vált be, de úgy tudom a tőzegáfonya is jó. Valamint ha már megvan a baj, akkor figyelj arra, hogy minimum 2 L vizet igyál naponta (így kevésbé fog fájni a pisi és könnyebben ki is ürülnek a kórokozók) és vegyél meleg, kamillás fürdőt.
2019. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A tőzegáfonyát én is ajánlani tudom, a kamillás meleg fürdő viszont nagyon nem jő ötlet, ugyanis a meleg alhasi vérbőséget okoz, amit a bacik nagyon szeretnek. Húgyúti fertőzésnél egy rendes urológus mindig elmondja, hogy a meleg fürdő, együttlét, szauna tabu, mert mind csak még nagyobb bajt tud csinálni...
2019. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 igazad lehet, nekem kamillás fürdőt említett a doki, de akkor lehet, hogy nem meleg vízűre gondolt, csak simára
2019. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!