Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha szexualis...

Mit tegyek ha szexualis egyuttlet utan mindig hugyuti fertozesem van?

Figyelt kérdés
Parommal regota szenvedunk ettol. Neki semmi baja de nekem minden egyuttlet utan felfazasos tuneteim vannak...eddig akkor jott ki ha gumu nelkul szexeltunk, de nostmar akkor is ha hasznalunk gumit. Eg a hugycsovem faj a pusiles van hogy veres is pedig figyelunk a higieniara es el megyek pisilni is minden aktus utan...neurologus nogyogyasz eddig semmi erdemlegeset nemtudott mondani...ulofurdo es teak neha segitenek....valaki nem tudna vegleges megoldast/megelozest javasolni? :(

2019. nov. 17. 22:15
1 2
 11/11 gyurika24 válasza:
Szia. Nálam ugyan ez a probléma lép fel lassan több M fel éve. Addig nem igazan volt ijen problémam. Egy nagyobb felfázás után állandóan visszatértek a tünetek sex után. Nagyon kellemetlen 😔 Amit ajánlani tudok neked hogy használj hüvely flóra helyreállítót.en a vagilactot szoktam. Nekem ez bevallt. Valamint tőzegáfonya kapszula urinal akut. Ezt rendszeresen is lehet szedni kúraszerűen.en általában 2 dobozzal szoktam utána szünet és utána megint. Igyál gyógyteákat a cickafark kamillával nagyon hatásos. Megszünteti az égő érzést. A többi hozzászóló tanácsa is nagyon hasznos oda kell figyelni a sex előtti utána pisilésre. És ami nagyon fontos szedj vitaminokat És azzal erősítsd az immunrendszered. A rengeted antibiotikum csak addig jó amíg szeded. Utánna felborítja nem csak a hüvely hanem a bélflórát is. Majd kezdődik minden előröl. Probiotukumot is szedhetel 3 hónapig lehet őket váltogatva. Ezek mind segítenék. Próbáld ki
2020. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!